مشاور امور بانوان و خانواده فرمانداری شهرستان پیشوا:
آموزش‌های تخصصی حوزه زنان در پیشوا تقویت می‌شود/ لزوم راه‌اندازی بازارچه عرضه تولیدات بانوان
تاریخ انتشار : مرداد ۵, ۱۳۹۹ ۶:۴۵ ب.ظ
 
مشاور امور بانوان و خانواده فرمانداری شهرستان پیشوا با تأکید بر لزوم راه‌اندازی بازارچه عرضه تولیدات بانوان، گفت: به منظور افزایش سطح مهارت‌های بانوان و جوانان، آموزش‌های تخصصی این حوزه در پیشوا تقویت می‌شود.
 آموزش‌های تخصصی حوزه زنان در پیشوا تقویت می‌شود/ لزوم راه‌اندازی بازارچه عرضه تولیدات بانوان

به گزارش ندای وارنا؛ عاطفه‌سادات نصیری اظهار داشت: ارائه تقویم زمان‌بندی انجام طرح‌ها و برنامه‌های پیشنهادی کارگروه‌ها می‌تواند موجب برنامه‌ریزی دقیق‌تر و پیشبرد مطلوب‌تر فعالیت‌ها شود.

وی گفت: لازم است تا شیوه‌ی اجرای برنامه‌ها و طرح‌ها نیز در تقویم زمان‌بندی لحاظ گردد تا ضمن تعیین نقش ادارات و دستگاه‌ها، میزان هزینه‌ها و محل تامین منابع نیز مشخص گردد.

مشاور امور بانوان و خانواده فرمانداری شهرستان پیشوا تصریح کرد: به منظور افزایش سطح مهارت‌های بانوان و جوانان نیازمند تقویت آموزش‌های تخصصی هستیم و آن‌ را به جد دنبال می‌کتیم.

وی اذعان داشت: شناسایی و استفاده از ظرفیت افراد عامل، دارای صلاحیت علمی، اخلاقی و توانمند در حوزه تخصصی کارگروه‌ها موجب اثربخشی امور و تسریع در دست‌یابی به اهداف می‌گردد.

نصیری گفت: به دنبال آن هستیم تا مکان مناسبی را در سطح شهر تهیه کنیم تا آموزش‌های کارگروه‌ها به‌صورت متمرکز انجام پذیرد.

وی با بیان اینکه راه‌اندازی بازارچه دائمی یا فصلی جهت عرضه و فروش تولیدات بانوان در پیشوا ضروری است، افزود: راه‌اندازی این بازارچه سبب ایجاد انگیزه برای افزایش سطح تولیدات و در نتیجه افزایش میزان درآمد خانوار خواهد شد.

کد مطلب: 9965
Print This Post

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *