ایران اجازه مذاکره در خصوص مسائل دفاعی و موشکی را نمی دهد
تاریخ انتشار : مهر ۳۰, ۱۳۹۶ ۲:۲۸ ب.ظ
 
امام جمعه شهرستان قرچک گفت: ایران در حوزه مسائل دفاعی و موشکی اجازه بحث و مذاکره به هیچ کشور اروپایی نمی دهد.
 ایران اجازه مذاکره در خصوص مسائل دفاعی و موشکی را نمی دهد

به گزارش ندای وارنا به نقل از ایرنا، حجت الاسلام حجت الله اسماعیلی در خطبه های این هفته نماز جمعه شهرستان قرچک گفت: اسلام، دین عقلانیت، معنویت و عدالت است و محور حرکت مسئولین در نظام اسلامی باید این ملاک ها برتر باشد.

وی افزود: نفوذ اندیشه های بیگانه به داخل کشور از دو طریق دوستان جاهل و غافل، دشمنان آگاه و مغرض صورت می گیرد، تا اصل اسلام مورد هجمه قرار گیرد و در این میان نفوذ و رخنه فرصت طلبان بزرگترین آفت به حساب می آید.
وی بیان کرد: یکی از توطئه هایی که امروز توسط بیگانگان طراحی و عناصر وابسته داخلی آن را اجرای می کنند، حرکت مراکز علمی و دانشگاهی بر محور مبانی فکری غربی است .
اسماعیلی تأکید کرد: توطئه دیگر دشمنان نظام، تهمت زدن ، دروغ بستن و ترور شخصیت عناصر مفید و صالح این نظام است و این توطئه با هدف کاهش قدرت ولایت و تضعیف جایگاههای انقلابی و ولایی صورت می گیرد.
وی بیان کرد: دشمنان قسم خورده نظام که شکست های خود را به واسطه جایگاه والای ولایت فقیه می بینند، در تلاشند تا این جایگاه را تضعیف کنند چرا که وضعیت رو به رشد ایران منطقه به برکت سیاست و درایت رهبر بصیر و فرزانه انقلاب اسلامی حاصل شده است.
امام جمعه شهرستان قرچک با اشاره به سخنان ترامپ در خصوص ایران گفت : در بحث برجام آمریکایی ها مثل همیشه با شیطنت مدرن وارد شدند و با جلو انداختن اروپایی ها ، تلاش دارند قدرت دفاعی و موشکی ایران را بگیرند.

کد مطلب: 2376
Print This Post

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *