- ندای وارنا - http://www.nedayevarna.ir -

عملکرد سازمان بهشت زهرا(س) در مقابله با کرونا افتخار شهرداری تهران است

به گزارش ندای وارنا؛ [1] کاظمی مشاور عالی و مدیرکل حوزه شهردار تهران که برای گرامیداشت روز پزشک با مدیران شرکت شهرسالم دیدار کرد، عملکرد این دو نهاد زیر مجموعه شهرداری تهران در مبارزه با شیوع کرونا را متمایز و افتخارآفرین برای شهرداری تهران توصیف کرد و افزود: شهرداری تهران کارنامه خوبی از خود بر جای گذاشت و نسبت ابتلای کارکنان شهرداری تهران به جمعیت آن با توجه به اینکه بسیاری از بخش‌ها در معرض ویروس قرار داشتند، کم بود .
مشاور عالی و مدیرکل حوزه شهردار تهران با یادآوری برگزاری نخستین جلسه مدیریت بحران کرونا در دفتر خود در روز اول اسفندماه تاکید کرد: شهرداری تهران نخستین سازمانی بود که خود را در برابر شیوع کرونا آماده کرد و توصیه‌ها و دستورالعمل‌ها و شرح وظایف هر کدام از بخش‌ها اعلام شد.
مهندس کاظمی اسفه اذعان کرد: همه بخش‌های شهرداری تهران در برابر این بحران خوب عمل کردند اما کارنامه شرکت شهر سالم و سازمان بهشت زهرا متمایز بود و جزو افتخارات شهرداری تهران محسوب می‌شود.
وی افزود: سازمان بهشت زهرا(س)در انجام مراحل دفن متوفیان کوشش فراوانی کردند و به این ترتیب، شهرداری تهران در این بحران سربلند و موفق بود.
گفتنی است چندی قبل دکتر زالی فرمانده ستاد کرونا تهران نیز اقدامات بهشت زهرا(س) در بحران ۶ماهه کرونا حماسه ای بزرگ و ملی توصیف کرد و تاکید داشت: بر اساس آمار و پژوهش های رسمی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی آرامستان بهشت زهرا(س) تهران در صدر رعایت پروتکل ها و دستور العمل های بهداشتی قرار دارد.
فرمانده ستاد مقابله با کرونا در کلانشهر تهران، عنوان کرد: رعایت پروتکل های بهداشت و صیانت از شهروندان که برنامه راهبردی این سازمان بود، به خوبی محقق شد. در این بحران هیچ دغدغه ای در خصوص سرایت بیماری از آرامستان بهشت زهرا(س) در ذهن اعضای ستاد نبود و پیوست عالمانه آکادمیک در میان گروه مدیریتی و خدماتی سازمان بهشت زهرا(س) به خوبی دیده می شود.