معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار تهران:
فاز نخست نیروگاه برق ۱۰۰۰ مگاواتی پیشوا تا پایان سال به بهره‌برداری می‌رسد
تاریخ انتشار : خرداد ۲, ۱۳۹۸ ۸:۳۱ ق.ظ
 
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار تهران با بیان اینکه ایجاد نیروگاه برق پیشوا نقش مؤثری در جبران کسری برق استان دارد گفت: فاز نخست نیروگاه برق ۱۰۰۰ مگاواتی پیشوا تا پایان سال به بهره‌برداری می‌رسد.
 فاز نخست نیروگاه برق ۱۰۰۰ مگاواتی پیشوا تا پایان سال به بهره‌برداری می‌رسد

به گزارش ندای وارنا؛ حسین عباسی عصر امروز در جلسه تسهیل و رفع موانع سرمایه‌گذاری در مورد تأمین برق شهرک صنعتی پیشوا اظهار داشت: در مورد شهرک صنعتی پیشوا جانمایی برای نیروگاه برق از اراضی منابع طبیعی باید انجام شود و زمین در اختیار نیروگاه قرار بگیرد.

وی بیان کرد: در زمینه تأمین آب ۶ حلقه چاه در شهرک صنعتی پیشوا وجود دارد و آب منطقه‌ای نیز اعلام آمادگی کرده تا مجوز چاه مجزا را ارائه دهد.

فرماندار شهرستان پیشوا همچنین با اشاره به ظرفیت تولید ۱۰۰۰ مگاواتی برق برای شهرک صنعتی تأکید کرد: باید شرایطی فراهم شود تا زمینه برای احداث نیروگاه برق شهرک صنعتی تسهیل شود.

در ادامه انوشیروان محسنی بندپی استاندار تهران نیز با اشاره به اینکه شرکتی که دانش فنی و تخصصی دارد می‌تواند برای تأمین برق ۱۰۰۰ مگاواتی پیشقدم شود بر ضرورت تسهیل فرآیندها برای ایجاد این نیروگاه تأکید کرد.

همچنین احمد طاهری مدیرکل منابع طبیعی استان تهران نیز گفت: اقدامات اولیه در راستای الحاق ۷۰ هکتار زمین به شهرک صنعتی پیشوا انجام شده است.

محمد امامین امین معاون استاندار نیز در پایان خاطرنشان کرد: ایجاد این نیروگاه نقش مؤثری در جبران کسری برق استان دارد و دستگاه‌ها ملزم هستند که شرایط را برای ایجاد این نیروگاه فراهم کنند که براساس پیش‌بینی‌های صورت گرفته فاز نخست نیروگاه ۱۰۰۰ مگاواتی پیشوا تا پایان سال به بهره‌برداری می‌رسد.

انتهای پیام/

کد مطلب: 6579
Print This Post

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *