فرمانده ناحیه مقاومت بسیج پانزده خرداد قرچک:
مسجد مرکز پایگاه انقلاب اسلامی است
تاریخ انتشار : خرداد ۳, ۱۳۹۸ ۳:۵۷ ب.ظ
 
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج پانزده خرداد قرچک گفت: مسجد مرکز پایگاه انقلاب اسلامی و پایه شکل گیری انقلاب اسلامی است.
 مسجد مرکز پایگاه انقلاب اسلامی است

سرگرد علی اصغر شهیری فرمانده ناحیه مقاومت بسیج پانزده خرداد قرچک علت اظهار داشت:سال گذشته در ایام ماه مبارک رمضان تصمیم گیری شد تا در مساجد حضور پیدا و طرحی به نام ۳۰شب۳۰مسجد ارائه دهند؛ که با حضور جمعی از پرسنل هرشب درماه مبارک رمضان در مساجد حضور و بخشی از وظایف اصلی خود را اجرایی می کنیم.
وی گفت: اعتقاد ما این است که مسجد پایگاه انقلاب اسلامی و پایه شکل گیری انقلاب در مسجد و سازماندهی شد و نقش آفرینی و تداوم انقلاب با مسجد است.
شهیری افزود: مسجد را محلی برای سنگر و محراب را محلی برای دفاع از ارزش های انقلاب اسلامی می دانیم.
وی صریح کرد: اگر مسئولین در مساجد حضور داشته باشند موجبات رفع بسیاری از مشکلات خواهد شد و همچنین مردم، مسئولین را در کنار خود می بینند که باعث ایجاد شور و انگیزه در بین مردم می‌شود.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج پانزده خرداد قرچک تاکید کرد: یکی از موضوعات مهم در طرح ۳۰شب۳۰مسجد این است که این حرکت ابتکاری سپاه الگوی خوبی برای حضور مسئولین در مساجد شده که تاثیرات بسزایی دارد و این کار خود هویت بخشیدن به مسجد است.
وی در پایان خاطرنشان کرد: طرح ۳۰شب۳۰مسجد مقدمه طرح محله اسلامی است و امسال طرحی را با عنوان محله اسلامی در دستور کارداریم که به حول و قوه الهی به خوبی انجام خواهد شد.

انتهای پیام/س

کد مطلب: 6587
Print This Post

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *