مسکن مهر خورشید هشتم پیشوا در هشت ماه آینده مقاوم سازی می شود
تاریخ انتشار : آذر ۲۸, ۱۳۹۷ ۸:۳۱ ب.ظ
 
رماندار پیشوا گفت: مسکن مهر خورشید هشتم پیشوا در هشت ماه آینده مقاوم سازی می شود.
 مسکن مهر خورشید هشتم پیشوا در هشت ماه آینده مقاوم سازی می شود

به گزارش ندای وارنا؛حسین عباسی پیش از ظهر چهارشنبه در جلسه بررسی مشکلات مسکن مهر خورشید هشتم پیشوا گفت: بلوک هایی که اشکال فنی دارند ظرف مدت هشت ماه مقاوم سازی شوند.

وی در این جلسه که با حضور شیرزاد یعقوبی معاون برنامه ریزی و اداری مالی فرماندار پیشوا، معاون اداره کل راه و شهرسازی استان تهران، کارشناسان شرکت مشاور مقاوم ساز، نماینده شرکت بلوک بتن، معاون شرکت آب و فاضلاب جنوب شرق استان تهران، رئیس آب و فاضلاب شهری پیشوا و جمعی از کارشناسان و مشاورین فنی، مشکلات مسکن مهر خورشید هشتم پیشوا حضور داشتند، با اشاره به مشکلات واحدهای مسکونی خورشید هشتم گفت: جلسات مکرری در خصوص رسیدگی به مشکلات ساکنین این واحدها برگزار شده ولی بسیاری از مشکلات همچنان به قوت خود باقیست.

عباسی اضافه کرد: تامین سرانه ها، تکمیل مسجد، احداث نانوایی و درمانگاه و پاکسازی نخاله ها از مواردی است که به منظور تامین رفاه و ارائه خدمات به ساکنین مجتمع مسکونی خورشید هشتم باید مورد توجه جدی قرار گیرد.

فرماندار پیشوا گفت: انتظار داریم تا با اهتمام و دقت نظر متولیان پروژه به زودی شاهد رفع ایرادات و اشکالات موجود در واحدهایی که نیاز به مقام سازی دارند باشیم تا مردم به رضایت نسبی دست یابند.

بر اساس این گزارش، در این جلسه با توجه به نظر گروه مشاورین فنی مقرر شد طی یک برنامه زمانبندی هشت ماهه بلوک هایی که اشکال فنی دارند توسط شرکت مقاوم ساز و شرکت بلوک بتن، مقاوم سازی و بلوک های دارای نشست با اقدامات فنی به وضعیت مطلوب بازگردانده شوند.

منبع :مهر

انتهای پیام/

کد مطلب: 6309
Print This Post

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *