نماینده مردم ورامین، پیشوا و قرچک در مجلس در گفت و گو با مهر:
موفقیت در انتخابات متعلق به نظام است/وظیفه اصولگرایان سنگین است
تاریخ انتشار : اسفند ۱۱, ۱۳۹۴ ۱:۱۵ ق.ظ
 
ورامین-نماینده مردم ورامین، پیشوا و قرچک در مجلس شورای اسلامی گفت: موفقیت و حضور باشکوه مردم در انتخابات متعلق به نظام اسلامی است.
 موفقیت در انتخابات متعلق به نظام است/وظیفه اصولگرایان سنگین است

سید حسین نقوی حسینی در گفت و گو با خبرنگار مهر با اشاره به حضور حماسی مردم در انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری اظهار داشت: مردم ایران اسلامی در انتخابات هفتم اسفندماه حضور باشکوهی داشتند.

نماینده مردم ورامین، پیشوا و قرچک در مجلس شورای اسلامی افزود: حضور باشکوه و دشمن شکن مردم در انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری علاوه بر آنکه پایه های نظام اسلامی را مستحکم می کند، توطئه ها و نقشه های دشمن را نیز با شکست روبرو می سازد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی ادامه داد: باید از حضور حماسی مردم در انتخابات تقدیر و تشکر کرد که همواره در میدان حضور داشته و به وظیفه خود عمل می کنند.

وی اضافه کرد: حضور باشکوه مردم در انتخابات، وظیفه همه مسئولان را برای خدمت رسانی به مردم سخت و دشوارتر از گذشته می کند و همه باید از توان و ظرفیت خود برای حل مشکلات و دغدغه های مردم استفاده کنند.

نقوی حسینی عنوان کرد: حضورباشکوه مردم در انتخابات هفتم اسفندماه به حساب هیچ گروه و یاشخصی نیست، بلکه دستاوردهای آن متعلق به نظام اسلامی می باشد.

رییس مجمع نمایندگان استان تهران تأکید کرد: رهبر معظم انقلاب اسلامی نیز نقش مهمی در حضور باشکوه مردم در انتخابات داشتند و باید همواره مردم و مسئولان منویات رهبری را سرلوحه فعالیت خود قرار دهند.

نقوی حسینی با اشاره به ترکیب مجلس دهم و تفاوت آن با مجلس نهم گفت: فضای جدیدی در مجلس دهم حاکم خواهد شد و این امر وظیفه نمایندگان اصولگرا را سنگین تر از گذشته خواهد کرد.

وی بیان داشت: نمایندگان اصولگرا باید از تمام توان و ظرفیت خود برای اجرای منویات مقام معظم رهبری و حفظ و پایداری از ارزش ها و اصول انقلاب اسلامی استفاده کنند.

نقوی حسینی افزود: امیدوارم مجلس دهم بتواند در تحقق منویات رهبری و حل مشکلات کشور قدم های مثبتی را برداشته و به اعتلای نظام اسلامی کمک کند.

وی در ادامه از اعتماد دوباره مردم ورامین، پیشوا و قرچک به خود تقدیر کرد و گفت: مطالبات و دغدغه های مردم با جدیت و توان مضاعف پیگیری می شود.

کد مطلب: 434
Print This Post

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *