- ندای وارنا - http://www.nedayevarna.ir -

هفتمین جلسه شورای توسعه فرهنگ قرآنی شهرستان ری برگزار شد

به گزارش ندای وارنا؛ [1] این همایش با حضور رئیس اداره اوقاف شهرستان ری، رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان ری، رئیس اداره ارشاد شهرستان ری، نمایندگان فرمانداری شهرستان ری، شهرداری منطقه ۲۰، اداره آموزش و پرورش، موسسات قرآنی و جمعی از مدیران آستان مقدس برگزار شد.

در ابتدای جلسه و پس از تلاوت قرآن، خادم القرآن عباس سلیمی رئیس شورای توسعه فرهنگ قرآنی و معاون فرهنگی و روابط عمومی آستان مقدس حضرت عبدالعظیم(ع)، ضمن خیر مقدم و عرض تسلیت سالروز وفات حضرت ام البنین (س)، به بیان نکات ارزشمندی از آیات سوره انسان در تبیین جایگاه والا و کرامت اهل بیت علیهم السلام پرداخت.

در ادامه مسئولین کارگروه‌های آموزش سبک زندگی و فضای مجازی، گزارشی از طرح‌ها و پیشنهادات ارائه شده در کارگروه‌ها را ارائه کردند و همچنین حضار به هم اندیشی و تبادل نظر در خصوص مباحث مطرح شده پرداختند.

اجرایی شدن طرح‌های آموزش قرآن کارکنان ادارات شهرستان ری، برگزاری کارگاه سه روزه سبک زندگی و برگزاری مسابقات قرآن به صورت مجازی در دهه فجر از مصوبات هفتمین جلسه شورای توسعه فرهنگ قرآنی بود.

موعد هشتمین و آخرین جلسه شورای توسعه فرهنگ قرآنی شهرستان ری در سال ۹۹،  دوازدهم اسفند ماه و به میزبانی اداره آموزش و پرورش ناحیه ۲ ری تعیین و اعلام شد.