دبیر کل جمعیت مبارزه با استعمال دخانیات کشور:
ورامین به عنوان شهر بدون دخانیات باید پیشگام سلامت کشور شود
تاریخ انتشار : آذر ۱۱, ۱۳۹۸ ۱۰:۵۵ ب.ظ
 
دبیر کل جمعیت مبارزه با استعمال دخانیات کشور گفت: ورامین به عنوان شهر بدون دخانیات باید پیشگام سلامت کشور شود.
 ورامین به عنوان شهر بدون دخانیات باید پیشگام سلامت کشور شود

به گزارش ندای وارنا؛محمدرضا مسجدی صبح دوشنبه در دیدار با ابراهیم شیرکوند رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان ورامین، که در راستای همکاریهای دوجانبه با جمعیت مبارزه با استعمال دخانیات برگزار شد اظهار داشت: چنین فرصت به وجود آمده ای در این شهرسان بسیار میدوار کننده و رضایت بخش است.

مسجدی بیان داشت: ورامین همواره به عنوان رکن اصلی مبارزه با استعمال دخانیات در کشور پیشگام بوده است که این خود نشان از دلسوزی مسئولان منطقه و فعالیت بی شائبه همکارانم دارد.

دبیرکل جمعیت مبارزه با استعمال دخانیات کشور ، همراهی ورزش را غنیمتی ارزشمند دانسته و اظهار کرد: قطع به یقین همسویی جامعه ورزش ، ما را در رسیدن به اهداف امیدوارتر از گذشته میکند ؛ چراکه وجود چنین پتانسیلی منجر به اجرای هرچه بهتر برنامه های از پیش تعیین شده میگردد.

این مقام مسوول خواستار حمایت همه جانبه ورزش شد و اذعان نمود: حمایت جامع ورزش از طرح پاد و طرح های پیشگیرانه به بخش عظیمی از دغدغه های موجود پایان خواهد داد که امید میرود با حضور گسترده قشر ورزشکار ورامین ، راه برای موفقیت های پیش رو هموار گردد.

مسجدی سپس به انتظار خود از مسئولان دشت ورامین اشاره کرد و گفت: ورامین میتواند به همت مسئولان ، به عنوان شهر بدون دخانیات ؛ پیشگام سلامت کشور شود.

کد مطلب: 7114
Print This Post

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *