مدیرکل تأمین اجتماعی استان تهران:
پیشوا صاحب اداره تأمین اجتماعی مستقل می‌شود
تاریخ انتشار : تیر ۶, ۱۳۹۹ ۳:۰۳ ب.ظ
 
مدیرکل تأمین اجتماعی استان تهران گفت: بودجه ایجاد اداره تأمین اجتماعی در شهرستان پیشوا به تصویب رسید و تا پایان تابستان امسال این شهرستان صاحب تأمین اجتماعی مستقل می‌شود تا از تردد مردم به ورامین جلوگیری شود.
 پیشوا صاحب اداره تأمین اجتماعی مستقل می‌شود

به گزارش ندای وارنا؛ عباس اورنگ مدیرکل تأمین اجتماعی استان تهران روز پنج‌شنبه در جلسه شورای اداری شهرستان ورامین که در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد، اظهار کرد: تأمین اجتماعی به عنوان یکی از بزرگ‌ترین سازمان‌های خدمت‌رسان در سطح کشور، هم‌چون سایر ارکان جامعه تحت تأثیر کرونا قرار گرفته و با مشکلاتی مواجه شده است.

وی بیان داشت: با توجه به شیوع ویروس کرونا و ایجاد بحران برای بسیاری از مشاغل، ورودی و وصولی سازمان تا ۳۰ درصد کاهش یافته است.

مدیرکل تأمین اجتماعی استان تهران افزود: شیوع ویروس کرونا باعث شده تا برخی از مشاغل با مشکلات عدیده‌ای مواجه شوند و کارکنان کارگاه‌ها نتوانند در محل کار خود حضور پیدا کنند لذا از مسؤولان ادارات تأمین اجتماعی درخواست می‌شود تا بازرسی‌های خود را از کارگاه‌ها به حداقل رسانده و از بروز مشکل برای کارفرمایان پیشگیری کنند.

اورنگ تصریح کرد: بازرسی از کارگاه‌های قالی‌بافی، مراجعه به منازل مردم و بازرسی از کارگاه‌های پرخطر شهرستان‌های استان تهران تا عادی شدن شرایط تعطیل می‌شود.

وی تأکید کرد : در گذشته بودجه ایجاد اداره تأمین اجتماعی در شهرستان پیشوا که تنها از شعبه اقماری برخوردار است،به تصویب رسید و تا پایان تابستان امسال این شهرستان صاحب تأمین اجتماعی مستقل می‌شود تا از تردد مردم به ورامین جلوگیری شود.

کد مطلب: 9110
Print This Post

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *