فرمانده انتظامی شرق استان تهران:
آزاد سازی ۳۰ هکتار زمین کشاورزی در ورامین
تاریخ انتشار : تیر ۳, ۱۳۹۹ ۸:۳۹ ب.ظ
 
فرمانده انتظامی شرق استان تهران از تخریب ساخت و ساز‌های غیر مجاز و آزاد سازی ۳۰ هکتار زمین کشاورزی در روستا‌های بخش آب باریک خبر داد.
 آزاد سازی ۳۰ هکتار زمین کشاورزی در ورامین

به گزارش ندای وارنا؛ سردار کیومرث عزیـــزی  اظهار داشت: قلع و قمع و تخریب ۳۰ هکتار از اراضی کشاورزی روستا‌های بخش آب باریک ورامین که توسط افراد سودجو و به صورت غیر مجاز در قالب بنا سازی، دیوار کشی و احداث باغ و ویلا انجام شده بوده با حکم مقام قضائی تخریب شد.

وی افزود: این تخریب‌ها طی ۸۰ فقره حکم قضائی قلع و قمع، با حضور دستگاه‌های متولی از جمله اداره جهادکشاورزی، نماینده دادستان و با حضور مقتدرانه پلیس و با آزاد سازی ۳۰ هکتار از اراضی کشاورزی به ارزش کارشناسی شده بیش از ۲۰۰ میلیارد ریال صورت پذیرفت.

سردار عزیزی بیان داشت: در جریان این قلع و قمع، ۲ نفر که قصد جلوگیری از اجرای حکم و درگیری با ماموران را داشتند، دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی شرق استان تهران در پایان به شهروندان توصیه کرد: جهت جلوگیری از تضییع حقوق و زیان‌های مالی قبل از هرگونه اقدام عمرانی نسبت به استعلام اصالت و کاربری ملک از ادارات مربوطه اقدام و پس از دریافت مجوز‌های قانونی نسبت به ساخت و ساز اقدام کنند.

کد مطلب: 9025
Print This Post

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *