رئیس کمیسیون عمران شورای اسلامی شهر ورامین تاکید کرد:
اختصاص بودجه به جهت خدمت رسانی شایسته در تمام نقاط شهر
تاریخ انتشار : شهریور ۱۲, ۱۳۹۵ ۱۲:۴۱ ب.ظ
 
به گزارش ندای وارنا ،رئیس کمیسیون عمران شورای اسلامی شهر ورامین گفت : بنده و تمام اعضای شورای اسلامی شهر ، همواره تلاش کرده ایم تا عدالت در تخصیص بودجه درجهت ارائه خدمات مورد نیاز به تمام مناطق و نواحی تحت پوشش شهرداری را رعایت نموده و بتوانیم رضایت شهروندان عزیز را جلب نمائیم . […]
 اختصاص بودجه به جهت خدمت رسانی شایسته در تمام نقاط شهر

به گزارش ندای وارنا ،رئیس کمیسیون عمران شورای اسلامی شهر ورامین گفت : بنده و تمام اعضای شورای اسلامی شهر ، همواره تلاش کرده ایم تا عدالت در تخصیص بودجه درجهت ارائه خدمات مورد نیاز به تمام مناطق و نواحی تحت پوشش شهرداری را رعایت نموده و بتوانیم رضایت شهروندان عزیز را جلب نمائیم .
محمد حسن فرجی افزود : همه ساله بودجه مشخصی توسط اعضای شورای اسلامی شهر ورامین برای ارائه خدمات مختلف در حوزه های عمرانی ، خدمات شهری ، فرهنگی و اجتماعی در تمام نقاط شهر مصوب می شود و این بودجه بندی با توجه به کاستی های موجود مناطق یک و دو و نواحی چهارگانه صورت می پذیرد .
وی ادامه داد : دقت نظر مردم در مشاهده و انتقال نقاط ضعف و قدرت موجود در شهر ، باعث شده تا خادمان مردم در شورای اسلامی شهر و مجموعه شهرداری ، برای برطرف کردن مشکلات تلاش مضاعفی کنند .
فرجی خاطرنشان کرد : همواره از مهندس علی حیدریان شهردار به جهت اجرای پروژه های مختلف شهری حمایت کرده ایم و امیدواریم روز به روز رشد و تعالی شهر را در زمینه های مختلف شاهد باشیم

کد مطلب: 729
Print This Post

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *