در وبینار مدیران عامل آرامستان های مراکز استان ها مطرح شد:
اشتراک تجربیات موفق آرامستان بهشت زهرای تهران با سایراستانها
تاریخ انتشار : بهمن ۲۱, ۱۳۹۹ ۲:۴۸ ب.ظ
 
سید حبیب راضی مدیر کل دفتر محیط زیست و خدمات شهری سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور گفت: به اشتراک گذاشتن تجربیات موفق مدیریتی به ویژه در اجرای پروژه های شاخص و ماندگار که مبتنی برکار کارشناسی و برنامه ریزی منسجم انجام شده است، می تواند برای سایر آرامستا نها در مراکز استانی راهگشا و ثمر بخش باشد.
 اشتراک تجربیات موفق آرامستان بهشت زهرای تهران با سایراستانها

به گزارش ندای وارنا؛ نشست ویدئوکنفرانسی مدیران عامل آرامستان های مراکز استان ها در محل سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور با حضور سید حبیب راضی مدیرکل دفتر محیط زیست و خدمات شهری سازمان شهرداری های کشور ، سعید خال مدیرعامل سازمان بهشت زهرا(س) و شهردار حرم مطهر حضرت امام خمینی(ره) و حجت الاسلام و المسلمین مهدوی مدیر عامل آرامستان های مشهد و مدیران عامل آرامستان های ۳۱ مرکز استان برگزار شد.
سید حبیب راضی مدیر کل دفتر محیط زیست و خدمات شهری سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور با اشاره به تجربه موفق سازمان بهشت زهرا(س) تهران در بحران های مختلف در طول حیات ۵۰ ساله خود به تجربه موفق مدیریت بحران کرونا در کشور اشاره کرد و از بهشت زهرا(س) خواست تا تجربیات موفق مدیرتی خود را با سایر آرامستان ها به اشتراک گذارد.
سعید خال مدیرعامل سازمان بهشت زهرا(س) و شهردار حرم مطهر حضرت امام خمینی(ره) با اشاره به تجربیات مدیریتی سازمان بهشت زهرا(س) درسالهای اخیر گفت: طرح موفق مباشر در جهت تکریم و افزایش رضایتمندی مراجعین اجرا شده است، راه اندازی کانون تطهیرکنندگان داوطلب با هدف ترویج روحیه مشارکت اجتماعی در بین شهروندان و همچنین طرح هایی در حوزه های هوشمند سازی و افزایش توانایی سازمانی در حوزه های عمرانی و زیرساختی از جمله مواردی است که در بهشت زهرا(س) با موفقیت انجام شده است و مشتاق هستیم با سایر همکاران در آرامستان های کشور به اشتراک گذاشته شود.
مدیر عامل سازمان بهشت زهرا(س) با ارائه گزارش کاملی در مورد نحوه خدمات رسانی و تکریم خانواده های داغدار و همچنین اقدامات یکساله صورت گرفته و مدیریت بحران کرونا در سازمان بهشت زهرا(س) با سایر مدیران عامل آرامستان های کشور را به اشتراک گذاشت. رعایت پروتکل های بهداشتی در بالاترین سطح، تکریم خانواده های داغدار، رعایت کلیه اصول بهداشتی و شرعی در تدفین اموات کرونایی از جمله توضیحات ارائه شده بود.
گفتنی است در این دیدار سید حبیب راضی مدیر کل دفتر محیط زیست و خدمات شهری سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور، نوروزی معاون مدیر کل دفتر محیط زیست و خدمات شهری سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور، سعید خال مدیر عامل سازمان بهشت زهرا(س) و شهردار حرم مطهر حضرت امام خمینی(ره) و حجت الاسلام والمسلمین مهدوی مدیر عامل آرامستان های مشهد به صورت حضوری و سایر مدیران عامل آرامستان های مراکز استان های کشور به صورت وبینار در این جلسه حضور داشتند.

کد مطلب: 10671
Print This Post

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *