اعمال نظارت بر عملکرد شهرداری‌ها و دهیاری‌های استان تهران
تاریخ انتشار : آبان ۱۹, ۱۳۹۸ ۱۰:۲۸ ب.ظ
 
محمد تقی زاده در حاشیه برگزاری جلسه هم اندیشی ایجاد وحدت رویه در کنترل پروژه‌ها که با حضور شهرداران و معاونین عمرانی فرمانداری‌های استان تهران برگزار شد گفت: در این جلسه بر الزام تهیه برنامه پنج ساله برای شهرداری‌ها تاکید خواهد شد . وی افزود: قطعا پس از تصویب برنامه ۵ ساله شهرداری‌ها باید برنامه‌ی […]
 اعمال نظارت بر عملکرد شهرداری‌ها و دهیاری‌های استان تهران

محمد تقی زاده در حاشیه برگزاری جلسه هم اندیشی ایجاد وحدت رویه در کنترل پروژه‌ها که با حضور شهرداران و معاونین عمرانی فرمانداری‌های استان تهران برگزار شد گفت: در این جلسه بر الزام تهیه برنامه پنج ساله برای شهرداری‌ها تاکید خواهد شد .

وی افزود: قطعا پس از تصویب برنامه ۵ ساله شهرداری‌ها باید برنامه‌ی بودجه یک ساله خود را نیز بر اساس این برنامه تصویب کنند. در حقیقت برنامه‌های ۵ ساله به عنوان برنامه‌های بالا دستی محسوب می‌شوند لذا بودجه‌های سالیانه نیز باید بر اساس این برنامه تصویب شود.

وی تاکید کرد: نظارت و پایش در شهرداری‌ها به طور دقیق در انجام پروژه‌های عمرانی اعمال خواهد شد و اگر شهرداری از این مسیر منحرف شود با آن برخورد خواهد شد. البته در سطح استان تهران، این موضوع برای دهیاری‌ها نیز اعمال می‌شود.

کد مطلب: 7095
Print This Post

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *