مدیر عامل شرکت لبنیاتی چوپان:
برای جلو گیری از ضرر و زمین خوردن شرکت قیمت را افزایش دادیمبرای جلو گیری از ضرر و زمین خوردن شرکت قیمت را افزایش دادیم
تاریخ انتشار : خرداد ۲, ۱۳۹۸ ۸:۱۹ ق.ظ
 
مدیر عامل شرکت لبنیاتی چوپان گفت: با توجه به بالا رفتن مواد اولیه ما می خواستیم قیمت ها را بالا ببریم که جلوی این کار گرفته شد و برای جلو گیری از ضرر و زمین خوردن شرکت قیمت را افزایش دادیم.
 برای جلو گیری از ضرر و زمین خوردن شرکت قیمت را افزایش دادیمبرای جلو گیری از ضرر و زمین خوردن شرکت قیمت را افزایش دادیم

به گزارش ندای وارنا؛ محمد علی باهری مدیر عامل شرکت لبنیاتی چوپان در گفت و گو با خبرنگار اظهار داشت: حدود ۲۰ سال در صنعت لبنیات کشور فعال هستیم و جزو اولین شرکتی که لبنیات سالم و بهداشتی را به ایران آورده ایم.

وی گفت: در این شریط که واقعا برای تولید کنندگان سخت است هیچ وقت از کیفیت محصول خود کاهش ندادیم و محصولات خوب و سالم تولید کرده ایم و می خواهیم بچه های ایران شیر و ماست سالم بخورند.

باهری با اشاره به بالا بردن قیمت لبنیات بیان کرد: با توجه به بالا رفتن مواد اولیه ما می خواستیم قیمت ها را بالا ببریم که جلوی این کار گرفته شد و برای جلو گیری از ضرر و زمین خوردن شرکت قیمت را افزایش دادیم.

وی تاکید کرد: من می توانستم مثل خیلی از شرکت ها با تقلب محصولات را عرضه کنم ولی من برندم را دوست دارم و چنین کاری را انجام نمی دهم و حتی تغییر فرمول را هم انجام ندادم.

مدیر عامل شرکت لبنیاتی چوپان تصریح کرد: در سال ۹۷ شرکت ما رو محکوم کردند و ۴ شرکت را اعلام کردند و چندتای دیگر در رای تجدید نظر هستند و برای شرکت مانصف را بخشیدن و نصف دیگر را قسط بندی می کنند.

وی افزود: در رای دادگاه هم آمده درخواست کارشناسی چوپان رد شده است و باید ۳ کارشناس مجرب بیایند و با مشاهدات خود کارشناسی کنند.

باهری گفت: ما در سال ۹۷ بدترین سال تولید را گذاراندم و ضرر هم زیادی کردیم، من برای اولین بار از بانک ها پول ۵۰ میلیارد تومان قرض گرفتم تا شرکتم را روی پا نگه دارم.

وی تاکید کرد: اگر من محصول خوب و سالم به بیرون بدهم، گناه کار هستم، تفاوت نباید بین شرکت ها وجود داشته باشد و این ها می خواهند شرکت های کوچک را نابود کنند، کسانی که با پالم و مواد درجه ۳ به مردم خوراک می دهند، مردم ایران شایسته خوردن محصول خوب، سالم و بهداشتی هستند.

مدیر عامل شرکت لبنیاتی چوپان با اشاره به صادرات محصولات چوپان بیان کرد: محصولات ما به کشورهای عراق و قطر صادر ات می کنم و و قطر از طرفدارترین محصولات ما هستند و حتی درخواست زدن کارخانه را با سرمایه گذاری را دارند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: ما حتی برای مردم عراق محصول خوب تحویل می دهیم و محصولات ما در عراق ماننده محصولات ترکیه هست و بهای بیشتری پرداخت می کنند.

انتهای پیام/س

کد مطلب: 6571
Print This Post

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *