مدیرکل محیط زیست شهرداری تهران:
بهشت زهرا(س) در شناخت ابعاد مختلف بحران کرونا حساب شده عمل کرد
تاریخ انتشار : مهر ۹, ۱۳۹۹ ۱۰:۱۷ ق.ظ
 
مدیرکل محیط زیست و توسعه پایدار شهرداری تهران در ادامه تصریح کرد: سازمان بهشت زهرا(س) در بحران کرونا در حوزه های زیست محیطی، بهداشتی و مراقبتی حساب شده عمل کرده است.
 بهشت زهرا(س) در شناخت ابعاد مختلف بحران کرونا حساب شده عمل کرد

به گزارش ندای وارنا؛ شینا انصاری مدیرکل محیط زیست و توسعه پایدار شهرداری تهران به همراه معاونین با مدیر عامل سازمان بهشت زهرا(س) دیدار و از بخش های مختلف و اقدامات صورت گرفته در سازمان بهشت زهرا(س) بازدید کرد.
در ابتدای این دیدار سعید خال مدیرعامل سازمان بهشت زهرا(س) و شهردار حرم مطهر حضرت امام خمینی(ره) گزارش جامعی در خصوص اقدامات زیست محیطی صورت گرفته سال های اخیر در برنامه های مدیریتی سازمان بهشت زهرا(س) به ویژه در بحران کرونا ارائه کرد.


سعید خال با اشاره به تمرکز و سرمایه گذاری سازمان بهشت زهرا(س) بر تولید انرژی های پاک و کم هزینه گفت: ما آمادگی داریم تا در خصوص تولید و مصرف انرژی های پاک و تجدید پذیر با هدف توسعه پایدار و حفظ محیط زیست با اداره کل محیط زیست شهرداری تهران همکاری های گسترده ای داشته باشیم.
شینا انصاری مدیرکل محیط زیست و توسعه پایدار شهرداری تهران پس از هم اندیشی و تبادل نظر در موارد مشترک ضمن تقدیر از اقدامات مدیریتی و بهداشتی سازمان بهشت زهرا(س) در بحران کرونا با اشاره به دستورالعمل های سازمان جهانی بهداشت گفت: از ویژگی های بیماری کرونا ناشناختگی، غیر قابل پیش بینی و مبهم بودن آینده آن است .


مدیرکل محیط زیست و توسعه پایدار شهرداری تهران در ادامه تصریح کرد: سازمان بهشت زهرا(س) در بحران کرونا در حوزه های زیست محیطی، بهداشتی و مراقبتی حساب شده عمل کرده است.
انصاری با اشاره به عملکرد و ماهیت ذاتی بهشت زهرا(س) که سازمانی خدمات رسان به شهروندان است و روحیه بالایی در همدلی و همکاری در موضوعات مختلف از خود بروز میدهد، گفت: هر دو طرف آمادگی لازم در جهت گسترش فعالیت ها در حوزه استقرار نظام مدیریت محیط زیست، مدیریت منابع انرژی و آب، و تحول به سمت و سوی توسعه پایدار و حفاظت از محیط زیست را دارند و اداره کل محیط زیست شهرداری تهران آمادگی دارد در محورهای مختلف محیط زیستی با سازمان بهشت زهرا(س) همکاری های دو جانبه خود را گسترش دهد.


گفتنی است انصاری مدیرکل محیط زیست و توسعه پایدار شهرداری تهران به همراه سعید خال مدیرعامل سازمان بهشت زهرا(س) و شهردار حرم مطهر حضرت امام خمینی(ره) از مرکز مانیتورینگ منابع آب، پژوهشکده و کتابخانه تخصصی، تصفیه خانه فاضلاب مجتمع عروجیان و سالن های تطهیر بازدید کردند.

کد مطلب: 10500
Print This Post

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *