فرماندار ورامین:
تصادفات جاده‌ای منجر به فوت و جرح در ورامین کاهش یافته است
تاریخ انتشار : مرداد ۵, ۱۳۹۹ ۶:۳۷ ب.ظ
 
فرماندار ورامین اظهار کرد: با انجام اصلاحات هندسی و رفع مشکل 11 نقطه پرخطر شهرستان، میزان وقوع تصادفات جاده‌ای منجر به جرح و فوت در این شهرستان در چهارماهه نخست امسال نسبت به مدت مشابه سال قبل کاهش یافته است.
 تصادفات جاده‌ای منجر به فوت و جرح در ورامین کاهش یافته است

به گزارش ندای وارنا؛ حسین کاغذلو در جلسه مشترک کمیته فنی شورای ترافیک و کمیسیون ایمنی استان و حمل و نقل شهرستان ورامین که با حضورصحرایی مدیرکل دفتر فنی امور عمرانی و حمل و نقل ترافیک استان تهران د رمحل فرمانداری ورامین برگزار شد افزود: با بررسی‌های صورت گرفته، ۱۹ نقطه حادثه‌خیز در مناطق مختلف ورامین شناسایی شده که از این تعداد، ۱۱ مورد به طور کامل برطرف و ۸ مورد دیگر در این جلسه تعیین تکلیف و در کمترین زمان رفع مشکل می‌شود.
وی اظهار کرد: با رفع مشکلات نقاط حادثه خیز ورامین،  تصادفات منجر به فوت ۶۰ درصد، تصادفات جرحی ۲۲ درصد و تصادف منجر به خسارت ۴۱ درصد نسبت به ۴ ماهه نخست سال گذشته کاهش یافته است.
وی گفت: یکی از نقاط حادثه خیز ورامین به دلیل عبور عابران پیاده از عرض خیابان، بلوار سپهبد سلیمانی است که ظرف یک‌ماه آینده یک‌دستگاه دوربین کنترل سرعت در این مکان نصب می‌شود تا با کاهش سرعت خودروها، از بروز حوادث رانندگی پیشگیری شود.
کاغذلو افزود: سال گذشته یک و نیم کیلومتر از مسیر ۷ کیلومتری ورامین به روستای‌آب‌باریک توسط دهیاری جدول‌کاری شد که در بازدید وزیر راه از این مسیر، دستور جمع‌آوری جداول و نصب نیوجرسی(دیواره‌های بتنی) صادر شد که با توجه به هزینه چندصد میلیونی در این محور، درخواست داریم که این جداول باقی مانده و مابقی راه تا ورامین نیوجرسی کار شود.
وی تصریح کرد: با احداث کمربندی شمالی، مسیر دسترسی روستاهایی مانند جعفرآباد اخوان مسدود شده که دسترسی روستائیان به احداث دوربرگردان نیاز دارد.
فرماندار ورامین با اشاره به تاریکی مطلق کمربندی شمالی ورامین – پیشوا و وقوع تصادفات متعدد منجر به فوت گفت: این مسیر در حوزه دو شهرستان ورامین و پیشوا قرار گرفته که اگر بر اساس دستور معاون استاندار تهران، نگهداری این مسیر به ورامین سپرده شود، این آمادگی وجود دارد که با استفاده از منابع داخلی، روشنایی آن به طور کامل تأمین گردد.

کد مطلب: 9956
Print This Post

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *