در جمع خبرنگاران مطرح شد؛
توضیحات مدیرکل آموزش وپرورش تهران درخصوص مسمومیت دانش آموزان قرچک
تاریخ انتشار : دی ۱۱, ۱۳۹۸ ۱:۲۰ ق.ظ
 
مدیرکل آموزش وپرورش شهرستان های استان تهران ضمن ارائه توضیحاتی در خصوص حادثه مسمومیت دانش آموزان مدرسه ابتدایی قرچک با منواکسیدکربن گفت: همه دانش آموزان از بیمارستان مرخص شدند.
 توضیحات مدیرکل آموزش وپرورش تهران درخصوص مسمومیت دانش آموزان قرچک

به گزارش ندای وارنا؛محمد صیدلو بعد از ظهر سه شنبه در حاشیه حضور در بیمارستان شهید ستاری قرچک، در جمع خبرنگاران اظهار داشت: به عنوان یک معلم خوشحالم که این حادثه به خیر گذشت و اتفاق خاصی نیفتاد.

وی افزود: تقریباً همه دانش آموزان و سه نفر از همکاران محترمی که دچار این مسمومیت شده بودند بهبود پیدا کرده و از بیمارستان ترخیص شده‌اند و هیچ مشکلی هم پیش نیامده است.
ش
صیدلو گفت: اولین نکته‌ای که برای ما در آموزش و پرورش مهم است حضور دانش آموزان در یک فضای امن است یعنی باید مطمئن باشیم که به دانش‌آموزان هیچ آسیبی وارد نخواهد شد و در یک فضای کاملاً امن و سلامتی تحصیل خواهند کرد.

مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران بیان کرد: با توجه به اینکه سیستم گرمایشی آن مدرسه دارای شوفاژ و تمام استانداردها رعایت شده است و سرویس‌ها هم به موقع انجام شده بود این موضوع باعث می‌شود تا ما دقت بیشتری کنیم و عامل این موضوع را پیدا کنیم و مطمئن باشیم ادامه تحصیل بچه‌ها در مدرسه با سلامت و امنیت کامل برقرار شود.

وی خاطرنشان کرد: بنده امشب حتماً در قرچک خواهم بود که دلیل این اتفاق توسط کارشناسان آتش نشانی پیدا می‌شود و فردا اگر قرار باشد دانش آموزان در مدرسه حضور پیدا کنند در صورتی حضور پیدا می‌کنند که ما مطمئن شویم برای سلامت آنها هیچ مشکلی پیش نمی‌آید.

صیدلو تاکید کرد: با توجه به اینکه سیستم گرمایشی شوفاژ بوده است و آن استانداردها و سرویس‌ها به موقع انجام شده است قاعدتاً سهل انگاری ای وجود نداشته است.

وی در پایان افزود: به هرحال خطایی است که شاید در هر جای دیگر هم رخ دهد که باید آن را بررسی کنیم و رفع شود و مطمئن شویم که بر اساس آن مدرسه شکل می‌گیرد و مطمین شویم بچه‌ها سر کلاس در یک مدرسه‌ای هستند که ایمن است حضور پیدا کنند.

کد مطلب: 7176
Print This Post

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *