رئیس اداره صنعت ، معدن وتجارت ورامین:
تولید کنندگان نقش مهم و اساسی در توسعه صنعت حیاتی کشور را دارند
تاریخ انتشار : تیر ۱۰, ۱۳۹۹ ۴:۱۲ ب.ظ
 
رئیس اداره صنعت ، معدن وتجارت شهرستان ورامین در پیام تبریک خود جهت فرا رسیدن روز ملی صنعت و معدن گفت: تولید کنندگان نقش مهم و اساسی در توسعه صنعت حیاتی کشور را دارند.
 تولید کنندگان نقش مهم و اساسی در توسعه صنعت حیاتی کشور را دارند

به گزارش ندای وارنا؛  حسن میرزایی رئیس اداره صنعت ، معدن وتجارت شهرستان ورامین، در پیامی فرارسیدن دهم تیرماه روز ملی صنعت و معدن را تبریک گفت.

متن پیام به شرح زیر می باشد:

بسم الله الرحمن الرحیم
رونق و شکوفایی کشور مرهون مدیریت، خلاقیت، تلاش و پشتکار بزرگ مردان و زنانی است که با کارآفرینی و تولید، تعالی و پیشرفت را سرلوحه ی خویش قرار داده‌ اند.
اینجانب دهم تیر ماه  روز ملی صنعت و معدن را به همه صنعتگران، معدنکاران، کارآفرینان و تولیدکنندگان شهرستان ورامین وکشور و هم چنین تمام کسانی که در حوزه صنعت و معدن و در سنگر جهاد اقتصادی استوارانه، با تلاش خود نقش مهم و اساسی در حمایت از این حوزه  دارند؛ تبریک عرض می نمائیم .
تولید کنندگان نقش مهم و اساسی در توسعه صنعت حیاتی کشور را دارند و امید است در سالی که به نام “جهش تولید” از سوی مقام معظم رهبری مزین شده است با کارآفرینی و تولید پایدار نقش تعیین کننده ای در رونق اقتصاد و اشتغال در کشور ایفا نمایند وامیدواریم شاهد حمایت بیشتر تمامی بخش‌های اجرایی کشور از این قشر پرتلاش بوده و با استعانت از خداوند قادر متعال، آغازگر فصل نوینی باشیم که اعتلای ایران اسلامی و شکوفایی اقتصاد و تجارت از ثمرات شیرین آن باشد..

کد مطلب: 9291
Print This Post

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *