تکذیب باز شدن شبانه فیلترهای کارخانه سیمان
تاریخ انتشار : بهمن ۹, ۱۳۹۹ ۶:۱۸ ب.ظ
 
رییس اداره محیط زیست شهرری، گفت: اگر کارخانه سیمان بخواهد فیلترها را باز نگه دارد، حجم زیادی سیمان که برای این کارخانه بحث اقتصادی دارد هدر می‌رود، این قضیه را تکذیب می‌کنم.
 تکذیب باز شدن شبانه فیلترهای کارخانه سیمان

به گزارش ندای وارنا؛ زهره عبادتی، رئیس اداره حفاظت از محیط زیست شهرستان ری در تبیین این خبر که آیا فیلترهای کارخانه سیمان را شب‌ها باز نگه می‌دارند، اظهار کرد: خیر، این‌گونه نیست. کارخانه سیمان به‌هیچ عنوان، شب‌ها باز نمی‌شود و فقط یک واحد آن فعال بوده که با گاز عمل می‌کند.

وی گفت: اگر کارخانه سیمان بخواهد فیلترها را باز نگه دارد، حجم زیادی سیمان که برای این کارخانه بحث اقتصادی دارد هدر می‌رود و بنده این قضیه را تکذیب می‌کنم.

عبادتی عنوان کرد: ممکن است در زمان‌هایی، اختلالاتی در سیستم پیش آید که مجبور شوند، سالی یکبار تعمیراتی انجام دهند که لازمه آن باز گذاشتن فیلتر باشد؛ که در این صورت واحد غیرفعال می‌شود.

رئیس اداره محیط زیست شهرستان ری بیان داشت: اداره محیط زیست نیز اجازه آلوده کردن هوای شهرری را نیز به کارخانه سیمان نخواهد داد. ۳۰ روز است که سه واحد از کارخانه سیمان به‌دلیل قطعی برق و مشکلات دیگر، غیرفعال است. واحد شش که به دهه ۵۰ بر می‌گردد، بهینه‌سازی شده است.

کد مطلب: 10656
Print This Post

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *