رئیس ستاد برگزاری مراسم هفدهم شهریور استان تهران:
حادثه ۱۷ شهریور فرصتی برای تبیین ماهیت اصلی رژیم پهلوی است
تاریخ انتشار : شهریور ۱۷, ۱۳۹۸ ۱۱:۱۶ ب.ظ
 
رئیس ستاد برگزاری مراسم هفدهم شهریور استان تهران گفت: حادثه ۱۷ شهریور فرصتی برای تبیین ماهیت اصلی رژیم پهلوی است.
 حادثه ۱۷ شهریور فرصتی برای تبیین ماهیت اصلی رژیم پهلوی است

به گزارش ندای وارنا؛ حجت الاسلام سید محسن محمودی صبح یکشنبه در جمع تعدادی از خبرنگاران در خصوص حادثه ۱۷ شهریور اظهار کرد: همانگونه که ۱۵ خرداد منطقه‌ای نیست، حادثه ۱۷ شهریور نیز منطقه‌ای محسوب نمی‌شود، در روز هفدهم شهریور مردم بی دفاع و مظلوم تهران توسط مأموران رژیم پهلوی ناجوانمردانه به خاک و خون کشیده شدند و بهترین مقطعی که در آن مردم موضوع حکومت اسلامی را مطرح کردند، حادثه هفدهم شهریور بود.

وی ادامه داد: برخی تلاش دارند تا چهره شاه و رژیم پهلوی را تطهیر کنند و حادثه ۱۷ شهریور بهترین فرصت برای بیان ماهیت اصلی رژیم پهلوی است.

محمودی در ادامه ضمن تاکید بر تبیین جوانب قیام ۱۷ شهریور برای مردم به خصوص نسل جوان، تصریح کرد: یاد و خاطره شهدای ۱۷ شهریور باید گرامی داشته شود و همه ما وظیفه داریم نسبت به مقام شامخ این شهدا ادای احترام کنیم.

رئیس ستاد برگزاری مراسم هفدهم شهریور استان تهران سپس به برخی از مصوبات جلسات گرامیداشت ۱۷ شهریور اشاره کرد و افزود: استفاده از بیانات امام راحل و مقام معظم رهبری درباره حادثه ۱۷ شهریور در مکاتبات اداری، فضاسازی تبلیغی و شهری توسط شهرداری و نصب بنر مقابل ادارات همزمان با هفدهم شهریور، بخشی از برنامه‌های ستاد برگزاری ۱۷ شهریور ماه استان تهران بوده است.

وی در پایان گفت: مراسم ویژه گرامیداشت شهدای ۱۷ شهریور، پیش از ظهر یکشنبه ۱۷ شهریور ماه، برگزار شده و حجت الاسلام نوری زاده رئیس امور مساجد، سخنران این مراسم خواهد بود.

گفتنی است در کنار این مراسم نمایشگاه فرهنگی برگزار شده و برنامه‌های فرهنگی و بصیرتی در آن اجرا خواهد شد.

کد مطلب: 6730
Print This Post

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *