معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران :
سلامت روانی ارمغان سلامت فیزیکی است
تاریخ انتشار : بهمن ۱۹, ۱۳۹۸ ۱۲:۳۹ ق.ظ
 
مراسم پایانی مسابقات والیبال دانش آموزان دخترمقطع دوم متوسطه شهرستانهای استان تهران با حضور معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران و مدیر آموزش و پرورش ناحیه دو شهرری برگزار شد. در این مراسم الهه حسن پور، معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش شهرستان […]
 سلامت روانی ارمغان سلامت فیزیکی است

مراسم پایانی مسابقات والیبال دانش آموزان دخترمقطع دوم متوسطه شهرستانهای استان تهران با حضور معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران و مدیر آموزش و پرورش ناحیه دو شهرری برگزار شد.

در این مراسم الهه حسن پور، معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در سخنانی هدف از برگزاری مسابقات را سلامتی، تقویت روحیه دوستی و تعامل میان دانش آموزان عنوان کرد.

او اظهار کرد: به تیم شایسته اسلامشهر به جهت کسب رتبه اول تبریک عرض می کنم و آرزوی موفقیت برای این تیم در مسابقات استانی دارم.

حسن پور در ادامه بیان کرد: سلامت روانی ما ارمغان سلامت فیزیکی است.

دراین دوره از مسابقات که سیزده تیم از مناطق ۲۱ گانه شهرستان های استان تهران به میزبانی آموزش و پرورش ناحیه دو ری به رقابت با یکدیگر پرداختند، تیم های اسلامشهر ،قرچک، پاکدشت و ناحیه ری دو، رتبه های اول تا چهارم را کسب کردند.

کد مطلب: 7276
Print This Post

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *