امام جمعه موقت ورامین:
فقدان صنایع تبدیلی در ورامین تحول اقتصادی شهر را دچار مشکل می کند
تاریخ انتشار : تیر ۲۹, ۱۳۹۹ ۱:۲۸ ب.ظ
 
به گزارش ندای وارنا؛  حجت الاسلام سیدمحسن محمودی در جلسه مشترک با پرویز فتاح رئیس بنیاد مستضعفان، فرماندار و مسئولان ورامین که به منظور هماهنگی ارائه کمک‌های مؤمنانه به مردم این شهرستان برگزار شد، اظهار کرد: بسیاری از محصولات کشاورزی در ورامین تولید می‌شود که به دلیل نبود صنایع تبدیلی، نمی‌تواند تحولی را در اقتصاد منطقه به وجود آورد. […]
 فقدان صنایع تبدیلی در ورامین تحول اقتصادی شهر را دچار مشکل می کند

به گزارش ندای وارنا؛  حجت الاسلام سیدمحسن محمودی در جلسه مشترک با پرویز فتاح رئیس بنیاد مستضعفان، فرماندار و مسئولان ورامین که به منظور هماهنگی ارائه کمک‌های مؤمنانه به مردم این شهرستان برگزار شد، اظهار کرد: بسیاری از محصولات کشاورزی در ورامین تولید می‌شود که به دلیل نبود صنایع تبدیلی، نمی‌تواند تحولی را در اقتصاد منطقه به وجود آورد.

وی با اشاره به شیوع ویروس کرونا و لزوم دست‌گیری از مردم نیازمند گفت: ارائه سبد کالا و یا هدیه‌های نقدی از سوی مسئولان به مردم تنها عرض ارادت به صاحبان اصلی انقلاب است، مردم در جریان این بیماری با مشکلات عدیده‌ای مواجه هستند که امید می‌رود با همدلی مردم و تلاش مسئولان، این مشکلات برطرف شود.

امام جمعه موقت شهرستان ورامین افزود: با وجود تمامی خدماتی که نظام به ورامین ارائه کرده ولی همچنان بخش‌های حاشیه‌ای شهرستان با مشکلاتی مواجه است که امید است با کمک‌های نهادهایی مانند بنیاد مستضعفان این مشکلات برطرف شود.

کد مطلب: 9830
Print This Post

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *