نخستین شهردار جلیل‌آباد معرفی شد
تاریخ انتشار : بهمن ۵, ۱۳۹۹ ۱۲:۲۳ ق.ظ
 
طی مراسمی با حضور طاهری نسب مدیرکل دفتر شهری و امور شوراهای استانداری تهران، معاونین فرماندار شهرستان، شهرداران پیشوا و شریف‌آباد، شورای اسلامی شهر جلیل‌آباد و جمعی از مسئولان منطقه، محمدمهدی قمی به عنوان نخستین شهردار جلیل‌آباد معرفی شد.
 نخستین شهردار جلیل‌آباد معرفی شد

به گزارش ندای وارنا؛ محمد مهدی قمی شهردار جلیل‌آباد در مراسم معارفه خود گفت: ارتقای جلیل آباد به شهر اقدام ارزشمند و کار بزرگی بود که با تلاش و پیگیری فرماندار محترم شهرستان پیشوا محقق شد.

وی ادامه داد: از امروز من هم یکی از شهروندان جلیل آباد محسوب می شوم و تمام تلاش خود را متعهدانه در مسیر ایجاد یک شهر آباد و پویا به کار خواهم گرفت.

قمی افزود: دستیابی به رشد و توسعه و آبادانی جلیل‌آباد مستلزم همدلی و مودت بین نهادهای مختلف است که این مهم سرلوحه فعالیت‌های شهرداری خواهد بود.

وی اظهار داشت: همه ما مسئولان باید با الگوگیری از سردار شهید حاج قاسم سلیمانی در میدان عمل حاضر شده و در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری و خدمت صادقانه به مردم گام برداریم.

قمی تصریح کرد: در برنامه‌ریزی و اجرای طرح‌های توسعه‌ای از ظرفیت نخبگان، متخصصان، جوانان و همه فعالان بومی شهر جلیل‌آباد بهره گرفته خواهد شد.

وی گفت: توسعه فضا و نوسازی و به‌سازی بافت قدیمی شهر و ایجاد فضای مناسب برای حضور بانوان از اولویت‌های کاری شهرداری جلیل‌آباد است و مطالبات مردم شریف منطقه را با قوت پیگیری خواهم کرد.

کد مطلب: 10548
Print This Post

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *