هفتمین جلسه شورای توسعه فرهنگ قرآنی شهرستان ری برگزار شد
تاریخ انتشار : بهمن ۹, ۱۳۹۹ ۶:۲۷ ب.ظ
 
هفتمین جلسه شورای توسعه فرهنگ قرآنی شهرستان ری به میزبانی اداره اوقاف و امور خیریه شهرری برگزار شد.
 هفتمین جلسه شورای توسعه فرهنگ قرآنی شهرستان ری برگزار شد

به گزارش ندای وارنا؛ این همایش با حضور رئیس اداره اوقاف شهرستان ری، رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان ری، رئیس اداره ارشاد شهرستان ری، نمایندگان فرمانداری شهرستان ری، شهرداری منطقه ۲۰، اداره آموزش و پرورش، موسسات قرآنی و جمعی از مدیران آستان مقدس برگزار شد.

در ابتدای جلسه و پس از تلاوت قرآن، خادم القرآن عباس سلیمی رئیس شورای توسعه فرهنگ قرآنی و معاون فرهنگی و روابط عمومی آستان مقدس حضرت عبدالعظیم(ع)، ضمن خیر مقدم و عرض تسلیت سالروز وفات حضرت ام البنین (س)، به بیان نکات ارزشمندی از آیات سوره انسان در تبیین جایگاه والا و کرامت اهل بیت علیهم السلام پرداخت.

در ادامه مسئولین کارگروه‌های آموزش سبک زندگی و فضای مجازی، گزارشی از طرح‌ها و پیشنهادات ارائه شده در کارگروه‌ها را ارائه کردند و همچنین حضار به هم اندیشی و تبادل نظر در خصوص مباحث مطرح شده پرداختند.

اجرایی شدن طرح‌های آموزش قرآن کارکنان ادارات شهرستان ری، برگزاری کارگاه سه روزه سبک زندگی و برگزاری مسابقات قرآن به صورت مجازی در دهه فجر از مصوبات هفتمین جلسه شورای توسعه فرهنگ قرآنی بود.

موعد هشتمین و آخرین جلسه شورای توسعه فرهنگ قرآنی شهرستان ری در سال ۹۹،  دوازدهم اسفند ماه و به میزبانی اداره آموزش و پرورش ناحیه ۲ ری تعیین و اعلام شد.

کد مطلب: 10662
Print This Post

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *