فرمانده انتظامی شرق استان تهران:
کشف بیش از ۵ هزار بسته انواع مواد شوینده تقلبی
تاریخ انتشار : تیر ۱۶, ۱۳۹۹ ۷:۰۵ ب.ظ
 
فرمانده انتظامی شرق استان تهران از کشف ۵ هزار و ۳۶۸ بسته انواع مواد شوینده تقلبی به ارزش ۳ میلیارد ریال در شهرستان ورامین خبر داد.
 کشف بیش از ۵ هزار بسته انواع مواد شوینده تقلبی

به گزارش ندای وارنا؛ سردار کیومرث عزیــــزی  اظهار داشت: در پی دریافت خبری مبنی بر تولید و توزیع مواد شوینده تقلبی در یکی از انبار‌های شهرستان ورامین رسیدگی به موضوع در دستور کار ماموران پلیس امنیت اقتصادی استان قرار گرفت.

وی افزود: ماموران با انجام اقدامات اطلاعاتی و استفاده از شگرد‌های پلیسی، محل دپو را شناسایی و پس از هماهنگی قضائی به محل اعزام شدند.

این مقام ارشد انتظامی استان ادامه داد: ماموران در بازرسی انجام شده، ۱۳۴۲ بسته ۴ عددی انواع مواد شوینده با برند‌های تقلبی کشف کردند.

سردار عزیزی با اشاره به تشکیل پرونده قضائی و دستگیری یک نفر در این رابطه، تصریح کرد: بر اساس نظر کارشناسان، ارزش مواد شوینده تقلبی ۳ میلیارد ریال برآورد شده است.

فرمانده انتظامی شرق استان تهران در پایان با بیان اینکه، متهم پس از بسته بندی مواد شوینده داخلی با برچسب‌های تقلبی و به عنوان برند‌های مختلف، اقدام به توزیع آن‌ها در سطح بازار می‌کرده است خاطرنشان کرد: با حکم قضائی این انبار پلمب شد.

کد مطلب: 9493
Print This Post

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *