سرپرست شهرداری پاکدشت:
ضدعفونی اماکن عمومی پاکدشت آغاز شد
تاریخ انتشار : مرداد ۸, ۱۳۹۹ ۸:۵۳ ب.ظ
 
سرپرست شهرداری پاکدشت گفت: با آغاز موج دوم شیوع ویروس کرونا، عملیات ضدعفونی کردن معابر و اماکن عمومی شهرستان پاکدشت بار دیگر از سر گرفته شد.
 ضدعفونی اماکن عمومی پاکدشت آغاز شد

به گزارش ندای وارنا؛ حسین شصتی با اشاره به سابقه‌ی فعالیت شهرداری در موج نخست شیوع ویروس کرونا، اظهار کرد: در موج نخست، شهرداری پاکدشت بر اساس وظیفه خود در خدمت‌رسانی به مردم، با استفاده از تمامی تجهیزات نسبت به ضدعفونی کردن معابر و اماکن عمومی، ورودی ادارات و بانک‌ها، ایستگاه‌های اتوبوس، بوستان‌ها و سایر مناطقی که محل تردد مردم بود، اقدام کرد.

وی افزود: شهرداری با برپایی ایستگاه‌های مکانیزه ضدعفونی کردن خودروها تلاش کرد تا از انتقال ویروس کرونا جلوگیری کند و در این مسیر، از توان و ظرفیت گروه‌های جهادی نیز استفاده کرد.

شهردار پاکدشت گفت: شهرداری پاکدشت در راستای تأمین امنیت روانی و پیش‌بینی‌های لازم برای مقابله با شیوع ویروس کرونا و درمان بیماران ناشی از این ویروس، اقدام به تجهیز بیمارستان صحرایی ۱۲۰ تختخوابی در ورزشگاه کارگران کرد که خوشبختانه با تلاش تمامی مردم، مسئولان و کادر درمانی شهرستان این بیمارستان هیچ‌گاه مورد استفاده قرار نگرفت.

شصتی گفت: با توجه به آغاز موج دوم شیوع ویروس کرونا، شهرداری پاکدشت ضمن بار دیگر عملیات ضدعفونی کردن معابر و اماکن عمومی را آغاز کرده و بسیاری از خدمات اداری و حضور افراد در ناوگان حمل و نقل عمومی را فقط به افراد دارای ماسک ارائه می‌کند.

وی با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان مدافع سلامت شهرستان پاکدشت، دکتر روحانی راد، رستم‌نژاد و مهینی، گفت: با هدف گرامیداشت یاد و خاطره شهدای مدافع سلامت شهرستان پاکدشت، بوستان ۹ هزار مترمربعی مسکن مهر پاکدشت، به نام این شهیدان مزین شده‌است.

سرپرست شهرداری پاکدشت گفت: مسکن مهر پاکدشت از هشت هزار واحد مسکونی برخوردار است که نخستین بوستان آن، در گذشته احداث و مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

شصتی افزود: دومین بوستان مسکن مهر پاکدشت در زمینی به مساحت ۹ هزار متر مربع احداث و به نام شهدای مدافع سلامت مزین گردیده که این بوستان به زودی افتتاح و در اختیار ساکنین این منطقه مهم از پاکدشت قرار می‌گیرد.
پاکدشت با ۳۵۰ هزار نفر جمعیت در ۲۵ کیلومتری جنوب‌شرق تهران قرار دارد.

کد مطلب: 10036
Print This Post

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *