فرماندار پیشوا :
۱۴۰۰ هکتار از اراضی کشاورزی پیشوا زیر گشت گلخانه قرار دارند
تاریخ انتشار : تیر ۴, ۱۳۹۹ ۶:۵۹ ب.ظ
 
فرماندار پیشوا گفت: ۱۴هزار هکتار از اراضی شهرستان کشاورزی است که از این مقدار ۱۴۰۰هکتار زیر کشت گلخانه‌ای قرار دارد و در زمینه توسعه گلخانه‌ها یکی از شهرستان های پیشرو هستیم.
 ۱۴۰۰ هکتار از اراضی کشاورزی پیشوا زیر گشت گلخانه قرار دارند

به گزارش ندای وارنا؛حسین عباسی فرماندار شهرستان پیشوا در جلسه رفع موانع تولید استان که با حضور معاون استاندار تهران و تعدادی از مدیران کل برگزار شد، اظهار داشت: پیشوا یکی از قطب‌های کشاورزی استان تهران است و حدود ۴۶درصد از مشاغل شهرستان به این حوزه اختصاص دارد.

وی ادامه داد: ۱۴هزار هکتار از اراضی شهرستان، کشاورزی است که از این مقدار ۱۴۰۰ هکتار زیر کشت گلخانه‌ای قرار دارد و در زمینه توسعه گلخانه‌ها یکی از شهرستان‌های پیشرو هستیم.

فرماندار پیشوا افزود: وجود یک هشتم گلخانه‌های کشور همچنین دامداری‌های نمونه کشوری در شهرستان پیشوا نشان دهنده جایگاه و اهمیت این منطقه در بخش کشاورزی و دامی است که توجه و اهتمام بیشتر مسؤولان برای تقویت این قابلیت‌ها را می‌طلبد.

عباسی خاطرنشان کرد: متأسفانه شهرستان پیشوا از نظر صنعتی با محدودیت‌هایی مواجه است که برای دستیابی به توسعه متوازن و پیشرفت منطقه باید به سمت تقویت صنعت حرکت کنیم.

وی بیان داشت: لازم است شرکت شهرک‌های صنعتی سرمایه‌گذاران را به این منطقه هدایت کند تا صنایع تکمیلی بخش کشاورزی تقویت شده و زمینه رونق صنایع بسته بندی و اتصال حلقه‌های مفقوده صنعت و کشاورزی فراهم شود.

کد مطلب: 9055
Print This Post

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *