ارائه خدمات رایگان بهداشتی درمانی هلال احمر به مردم ورامین
تاریخ انتشار : مهر ۲, ۱۳۹۶ ۶:۵۴ ب.ظ
 
رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان ورامین از اجرای طرح خدمات رایگان بهداشتی و درمانی به مناسبت هفته دفاع مقدس به مردم این شهرستان خبر داد.
 ارائه خدمات رایگان بهداشتی درمانی هلال احمر به مردم ورامین

به گزارش ندای وارنا به نقل از ایرنا، حمیدرضا کرمانشاهی روز یکشنبه ۲ مهر ۹۶ گفت: امدادگران جمعیت هلال احمر شهرستان ورامین با همکاری پایگاه بسیج مسجد قبا اقدام به راه اندازی شش پایگاه بهداشتی درمانی در میدان امام حسین (ع) کرده و خدمات رایگانی درمانی را به عموم مردم ارائه می دهند.

وی افزود: امدادگران و پزشکان جمعیت هلال احمر در دو نوبت صبح و عصر خدمات درمانی رایگان از جمله ویزیت بیمار، تست فشار خون، تست قند خون و خدمات مشاوره ای رایگان به مراجعان ارائه می کنند.
کرمانشاهی تصریح کرد: با توجه به این که بسیاری از مردم به طب سنتی و استفاده از گیاهان دارویی علاقه داشته و به استفاده از این داروها مبادرت می کنند، کارشناسان طب سنتی با استقرار در این پایگاه، مشاوره های درمانی در خصوص نحوه استفاده از گیاهان دارویی و طب سنتی به علاقمندان ارائه می کنند.
وی بیان کرد: اجرای این طرح تا پایان هفته دفاع مقدس در میدان امام حسین (ع) ورامین ادامه خواهد داشت.
وی همچنین ازبرپایی نمایشگاه آثار امدادگران جمعیت هلال احمر در دوران هشت سال دفاع مقدس خبر داد.
رئیس جمعیت هلال احمر ورامین افزود: در این نمایشگاه که در محل جمعیت هلال احمر ورامین برپا شده ، امدادگران جمعیت هلال احمر آثار و تصاویر مربوط به حضور در جبهه های نبرد حق علیه باطل را در معرض دید عموم قرار داده اند.
شهرستان ورامین با بیش از ۳۰۰ هزار نفر جمعیت در ۳۵ کیلومتری جنوب شرق تهران واقع شده است.

کد مطلب: 2219
Print This Post

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *