برای افزایش واگن به ریل‌باس پیشوا با وزیر صنعت و معدن مکاتبه شده است
تاریخ انتشار : آذر ۲۵, ۱۳۹۷ ۷:۲۵ ب.ظ
 
به گزارش ندای وارنا؛حسین کاغذلو  گفت‌ با اشاره به مشکلات قطار حومه‌ای در جنوب شرق استان تهران اظهار داشت: آنچه در گذشته به عنوان مترو شرق استان تهران مطرح بوده اکنون متوقف شده است. وی بیان کرد: آنچه اکنون استفاده می‌شود از ظرفیت موجود در ریل‌باس است که روزانه ۶ نوبت صبح و ۶ نوبت عصر […]
 برای افزایش واگن به ریل‌باس پیشوا با وزیر صنعت و معدن مکاتبه شده است

به گزارش ندای وارنا؛حسین کاغذلو  گفت‌ با اشاره به مشکلات قطار حومه‌ای در جنوب شرق استان تهران اظهار داشت: آنچه در گذشته به عنوان مترو شرق استان تهران مطرح بوده اکنون متوقف شده است.

وی بیان کرد: آنچه اکنون استفاده می‌شود از ظرفیت موجود در ریل‌باس است که روزانه ۶ نوبت صبح و ۶ نوبت عصر در مسیر گرمسار به تهران حرکت می‌کند.

فرماندار شهرستان ورامین ادامه داد: ریل‌باس موجود را می‌توان با اضافه کردن واگن‌های بیشتر، بیش از پیش مورد استفاده و بهره‌برداری قرار داد و با افزایش ظرفیت آن تردد را برای مردم این منطقه همچون خط مترو تسهیل کرد به شرط اآن که ایستگاه شروع و پایانی آن پیشوا باشد.

کاغذلو با بیان اینکه با تغییر رویکردها می‌توان ریل‌باس‌هایی را برای شهرستان‌های پیشوا، ورامین، قرچک و ری نیز اختصاص داد گفت: شرایط موجود مشکلاتی را برای مردم ایجاد کرده که ناشی از کمبود واگن است و هموراه اعتراضات مردم را به دنبال داشته است.

وی خاطرنشان کرد: مکاتبات با وزیر از طریق استانداری و دستگاه‌های استانی انجام شده تا با افزایش ظرفیت واگن‌ها مشکلات مردم در این حوزه کاسته شود.

منبع :تسنیم

انتهای پیام/

کد مطلب: 6252
Print This Post

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *