فرماندار پاکدشت در گفتگو با خبرنگار فارس مطرح کرد
جشن عاطفه ها نشانگر نیکوکاری و ترویج نوع‌دوستی ایرانیان
تاریخ انتشار : مهر ۱۱, ۱۳۹۷ ۹:۱۲ ب.ظ
 
فرماندار پاکدشت گفت: آغاز سال تحصیلی بهانه‌ای برای درخشش این محبت است تا همه کمک های خود را به خانواده های نیازمند اهدا کنند.
 جشن عاطفه ها نشانگر نیکوکاری و ترویج نوع‌دوستی ایرانیان

به گزارش ندای وارنا؛هادی تمهیدی در حاشیه مراسم جشن عاطفه‌ها که همزمان با سراسر کشور در پاکدشت برگزار شد در گفت‌وگو با خبرنگار فارس، ضمن بیان اهمیت برگزاری جشن عاطفه ها اظهار کرد: جشن عاطفه ها یک رسم پسندیده و حسنه است که سالها در میان ایرانیان مرسوم بوده و پیشینه نیکوکاری، نوع‌دوستی و کمک به نیازمندان و دستگیری و کمک به همنوع از دیرباز بوده است.

وی افزود: مهرماه و آغاز سال تحصیلی بهانه‌ای برای درخشش این محبت است تا همه کمک های خود را به خانواده‌های نیازمند اهدا کنند؛ جشن عاطفه‌ها فرصتی مناسب برای تهیه اغلام مورد نیاز دانش آموزان کم بضاعت برای برقراری عدالت و ایجاد حرکت نوع‌دوستی برای توانمندی این دانش آموزان در هر مدرسه است.

تمهیدی بیان کرد: جشن عاطفه‌ها این فرصت را برای همه چه مسؤول چه خیرین و مردم به وجود می‌آورد تا از این همدلی و نوع‌دوستی بهره مند شوند.

فرماندار پاکدشت تصریح کرد: نقش فرمانداری نقش هماهنگ کننده میان دستگاه‌ها، خیرین برای حرکت در یک مسیر واحد است، تا در این مسیر خداپسندانه کمک‌هایشان را برای ایجاد رشد و همدلی و رفع نیاز جامعه حرکت دهند.

منبع : فارس

انتهای پیام/

کد مطلب: 4287
Print This Post

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *