شناسایی و پلمب ۴ انبار خانگی احتکار اقلام ضروری مردم در قرچک
تاریخ انتشار : مهر ۱۲, ۱۳۹۷ ۸:۴۳ ب.ظ
 
دادستان عمومی و انقلاب شهرستان از پلمب ۴ انبار خانگی احتکار اقلام ضروری مردم و ارسال پرونده به تعزیرات در این شهرستان خبر داد.
 شناسایی و پلمب ۴ انبار خانگی احتکار اقلام ضروری مردم در قرچک

به گزارش ندای وارنا؛حجت الاسلام و المسلمین سینکایی دادستان عمومی و انقلاب شهرستان قرچک در گفتگو با خبرنگار گروه حقوقی و قضایی از پلمب انبار خانگی احتکار لوازم مورد نیاز ضروری مردم و ارسال پرونده به تعزیرات در این شهرستان خبر داد.

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان قرچک گفت: محتکرین اقلام ضروری مردم را دپو کرده بودند که ارزش آن بالغ بر ۵ میلیارد تومان محاسبه شده است.

حجت الاسلام و المسلمین سینکایی افزود: محتکرین بدون داشتن مجوز قانونی بر انبارداری اقدام به احتکار کرده بودند که به سازمان تعزیرات و اداره صنعت معدن تجارت دستورات لازم برای رسیدگی قانونی به این تخلف صادر شده است.

وی اظهار کرد: طی روز‌های اخیر نیز ۳ مورد از انبار‌های احتکار اقلام ضروری مردم شناسایی و پلمب شده است که بعد از بررسی قانونی و با نظارت مسئولان در آینده در بازار عرضه شود.

این مقام مسئول ضمن تاکید بر اینکه انبارداری باید از طریق قانونی انجام شود از برخورد قاطع دستگاه قضا با محتکرین و افرادی که بدون مجوز اقدام به دپوی کالاهای اساسی می‌کنند خبر داد.

منبع :میزان

انتهای پیام/

کد مطلب: 4299
Print This Post

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *